Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş

Çelik Kordon Kadın Saat

Tarih: 17.07.2022 15:35
Çelik Kordon Kadın Saat
Saatler günlük hayatımızı planlarken ya da işlerimizin zamanlarını belirlerken en çok kullandığımız ürünlerden birdir. Birçok insan günlük hayatının planlarını saatlere göre kararlaştırır. Bu nedenle zamanın her an yanınızda olması için kol saatleri bizlerle. Kol saati markaları ve modelleri geniş bir yelpazeye sahiptir. Oldukça popüler olan bu ürün kolye, bileklik, yüzük ve küpe gibi en çok tercih edilen aksesuarlar arasındadır. Kendi zevkinize ve kullanış biçiminize göre farklı modellere ve özelliklere sahip olan kol saati modellerine sahip olabilirsiniz. Ferro kadın saat modelleri sizlerin ve sevdikleriniz için birbirinden şık çelik kordon bayan saat modelleri ile sizlerle!

Metal Kordon Kadın Saat Modelleri

Günlük ve klasik kombinlerin vazgeçilmez tamamlayıcı aksesuarları arasında olan metal - çelik kordon   saat kadın kullanıcıların bileklerinde oldukça zarif ve şık duran modeller ile Ferro sıklığını yakalayın!
Tüm kombinleriniz ile uyum içerisinde olacak olan bu modeller çoğu kol saati modellerinin arasında en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Farklı özellikleri, farklı renkleri ile göz kamaştıran çelik kordon bayan saat modelleri Ferro Time da!
 Birçok farklı kordon seçeneğine sahip olan bayan kol saatleri hasır kordonlu saat, silikon kordon ve deri kordon seçenekleri ile göz kamaştırıyor. Her kombin ile uyumlu olan saat modelleri her zaman kullanılan ve her kişinin zevkine, tarzına ve beğenisine uygun seçenekleri ile uygun fiyatlarla Ferro time da!

Çelik Kordon Kol Saatleri Bileğinize Göre Nasıl Ayarlanır?

Çelik kordonlu saatler her bilek birbiri ile aynı olmadığı için oldukça geniş kordonlara sahip olarak üretilir. Bunun nedeni ince veya kalın bir bileğe sahip olan kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan saatlerinin rahat bir şekilde bileklerine göre ayarlanmasıdır. Uzun kordonlar ile herhangi bir kullanıcının bileğine uygun olabilecek ürünler üretilir ve satın alındıktan sonra kişi kendi bileğine uygun bir şekilde ayarlamalıdır. Çelik kordonlu saatlerde birbiri içine geçen küçük parçalar kuyumcular veya saat satış bayileri tarafından istediğiniz kadar çıkartılabilir. Hasır kordonlu saatlerde ise hareket edebilen kelepçe sistemi ile bileğinizin ölçüsüne göre ayarlayabilirsiniz. Ürününüzün hasar almaması için kendinizin ayarlaması önerilmez yetkili birisi veya bahsettiğimiz gibi kuyumcu veya saat satış bayilerinden yardım isteyebilirsiniz. Deri kordon ve silikon kordonda saatinizi bileğinize göre ayarlamak için herhangi bir yardım almanıza gerek yoktur. Saat kordonu üzerinde bulunan deliklere göre bileğinize göre ayarlayabilirsiniz. Birbirinden şık tasarımları ile çelik kordonlu kadın kol saati çelik kordon modelleri Ferro Time da!

Çelik Kordon Kadın Saat Renkleri

Çelik kordonlu saat modelleri birçok kişinin severek kullandığı saat modelleri arasındadır. Siyah, lacivert, gri, gümüş, metalik, mavi, füme, gold kadın saat, rose gold ve birçok renge sahip çelik kordon kol saati modelleri tercih edebilirsiniz. Siyah çelik kordon bayan saat her kombin ile uyumlu olur ve vazgeçilmez parçalarınızdan birisi olur. Altın rengi ise oldukça iddialı ve şık duruşu ile çelik kordon saat modellerinin en çok tercih edilen renklerinden biridir. Fakat uzun soluklu ve daima şık duran gri metal kordonlu saat seçenekleri ile Ferro Time yanınızda!

Hediye Bayan Kol Saati Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kol saatleri en iyi hediye alternatiflerinden birisidir. Eşiniz, sevgiliniz, kardeşiniz, anneniz veya sevdiğiniz bir dostunuza hediye seçmek oldukça zordur. Kol saati birçok farklı model seçeneği ile her tarza, her zevke, her yaşa ve herkese hitap eder. Çoğu kişi kol saati takmaktan keyif alır. Tüm kombinlerin tamamlayıcı parçası olan kol saatleri farklı kordon, kadran ve renk seçenekleri ile geniş bir yelpazeye sahiptir. Her kişinin zevkine uygun kol saati modelleri bulunmaktadır. Kadınlar için seçilen kol saatlerinde saatin çapı, üretildiği malzeme ve cam kalitesi oldukça önemlidir. Ferro Time kadın saat modelleri ile bileklerinde oldukça zarif ve şık duracak binlerce model ile seçim yapmak oldukça zor olacaktır. Birbirinden şık kadın çelik kordon saat, silikon, hasır ve deri kordonlu saat modelleri ile her kişinin zevkine uygun bir ürün bulabilirsiniz. Kendiniz ve sevdikleriniz için kol saati seçenekleri Ferro Time da!

Çelik Kordon Kadın Saat Fiyatları

Metal kordon kadın saat fiyatları üretildiği malzemeye, cam kalitesine ve özelliklerine göre değişim gösterir. Farklı özelliklere sahip olan saat modellerinde su geçirmezlik, takvim, kronometre, alarm gibi özellikleri varsa fiyat skalası değişir. Su geçirmezlik seviyesi yükseldikçe fiyat oranı da yükselir. Üretildiği cam ve malzemede fiyatı etkileyen faktörlerden biridir. Üretildiği malzeme titanyum veya çelik ise fiyatları yükselir. Camlar da ise safir cam dayanıklı bir cam olduğu için darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Safir bir cama sahip olan saatler diğer camlardan üretilen çelik kordon kadın kol saati modellerine göre oldukça pahalıdır. Birçok saat severin en çok merak ettiği saat fiyatları güncel olarak değişim gösterebilir. Her tarza, her yaşa ve her cebe uygunluğuyla birbirinden şık tasarımlara sahip olan saat modelleri ile Ferro Time yanınızda!
İlgili Ürünler
Yükleniyor...