Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş

Erkek Saatler

Erkek kol saatleri erkeklerin en çok tercih ettiği aksesuar çeşididir. Birçok farklı model ve renk çeşitleri bulunur. Rengine, kadranına, kordonuna göre bütün tarzlara uygun modeller bulunmaktadır. Erkek kol saatleri spor modeller ve klasik modeller olarak ayrılmaktadır. Erkek kol saatleri erkeklerin günlük hayatta severek kullandığı bir aksesuar çeşidi olmasının yanı sıra özel günlerde de çok fazla tercih edilir. Kordon türlerine ve renklerine göre her ortama uyumlu erkek kol saati modelleri bulunmaktadır. Erkek kol saatleri bir nevi erkekler için mücevher konumundadır. Tarzınıza en uygun erkek saat modelleri Ferro’da!

Tümünü Gör
Yükleniyor...
Markalar
Nitelikler
Listeleme

Erkek Kol Saatleri

Erkek Kol Saatleri

Saatler günlük hayatımızın vazgeçilmez ürünlerinden biridir. Günlük işlerimizi planlarken, sabah işe giderken, bir yerden bir yere giderken, buluşma, toplantı ve birçok günlük işlerimizin vakitlerini öğrenmek ve ayarlamak için saatleri kullanırız. Saatler günlük hayatımızı kolaylaştırmak ve planlamak için bizlerin kurtarıcı eşyalarındandır. Gelişen teknoloji ve dünya ile zaman hızlandı ve saatin kaç olduğu en çok takip ettiğimiz, en merak ettiğimiz konulardan birisi oldu. Duvar saatleri, çalar saatler ve birçok saat şeklinden birisi olan kol saatleri bir çoğumuzun günlük ve özel gün kombinlerinin tamamlayıcı parçalarından biri oldu. 
Kol saatleri kolye, yüzük, küpe, bileklik gibi en çok kullanılan aksesuar ürünlerinden biri olmuştur. Birbirinden şık tasarımları ile kol saati modelleri erkek ve kadın seçeneğine sahiptir.  Günlük yaşamın en çok kullanılan bu aksesuarının birçok farklı marka ve modele sahip olmasıyla çeşitlilik çoğalır ve binlerce güzel model arasından istediğiniz modelde saat bulmanız zorlaşır. Kendi tarzını oluşturmuş kendi zevkine göre seçilen erkek saat seçenekleri birçok erkeğin zevkle kullandığı hatta koleksiyonlarını oluşturduğu bir üründür.
Bilekte şık duruşu ile erkek kol saati erkeklerin en çok kullandığı aksesuar çeşitlerindendir. Farklı saat çeşitleri bulunan Ferro akıllı saat modelleri, kadın saati, takı ve aksesuar çeşitleri ile hizmet vermektedir. Çeşitli kategorilerde oldukça fazla modele sahip olan Ferro Time birbirinden şık tasarımları ile göz kamaştırıyor. Kadın bileklik, kadın saat, erkek bileklik, akıllı saat ve çeşitli aksesuarlar ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Ferro Time kadın ve erkek saati seçenekleri ile de çok seviliyor.
Her kişinin zevkine, tarzına ve yaşına uygun kombininin tamamlayıcı parçası olan kol saati modelleri ile kombinini tamamla. Her yaşa, her tarza hitap eden erkek saat modelleri ile Ferro Time yanınızda!
Farklı kordon tipleri ve kadran şekilleri ile birbirinden şık olan kol saati modelleri her kişiye hitap etmektedir. Silikon kordon, çelik kordon, hasır ve deri kordon ile farklı tarzlara hitap eden kol saati modelleri her zamanların ve son zamanların farklı model seçenekleri ile vazgeçilmez aksesuarlarından biridir.
 Birçoğumuz bir iş yaparken, bir yere yetişmeye çalışırken refleks olarak kolumuza bakarız. Düzenli saat kullanan birisi bu hareketi her gün tekrarlar kol saati takmayı unuttuğu bir gün de ise kol saatinin eksikliğini yaşar. Daima yanında olan bir ürününün eksikliği çokça hissedilir. Hatta bu his saatini her kombini ile tamamlayan ve asla kolundan ayırmayanların için oldukça üzücüdür. Birbirinden farklı kordon seçenekleri ile birbirinden şık tasarımlı erkek kol saati modelleri Ferro Time da!

Erkek Saat Fiyatları

Üretildiği malzemelere göre belirlenen saat fiyatları saatin malzeme kalitesine göre belirlenir. Titanyum malzemeli safir camlı bir ürün mineral camlı metal malzemeli bir ürüne göre oldukça pahalıdır. Birbirinden şık tasarımlı saat modelleri teknolojinin gelişmesi ve çağın değişmesi ile akıllı saat modellerine de kapıyı araladı. Akıllı saatler içerikleri ile kalp ritmi(nabız ölçer),telefon çağrısı, mesajlaşma hatta pandemi sonucunda ateş ölçümü yapacak kadar gelişti. Birbirinden şık akıllı saat tasarımları ile Ferro Time akıllı saat modellerini inceleyebilir ve kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Erkek kol saati fiyatları birçok nedenle birlikte belirlenir. Sizlerde beğendiğiniz ve tarzınıza uygun saat modellerine Ferro erkek saat ile sahip olabilirsiniz. 

Erkek Saat Modelleri

Erkek kol saati erkeklerin en çok kullandığı aksesuarlardan biridir. Farklı renk, kordon, kadran ve kasa renkleri ile oldukça şık tasarımlara sahip olan erkek kol saatleri birçok modele sahiptir. Binlerce model arasında kaybolan saat severler için Ferro Time saat modelleri vazgeçilmez ürünlerdir. Çelik kordon erkek kol saati klasik kombinlerin vazgeçilmezi iken hasır kordon kol saati modelleri ise spor şıklığın vazgeçilmezidir. Deri kordon modelleri hem spor hem klasik takımların ortak noktasıyken silikon kordon günlük kullanımlarda en çok tercih edilen saat modelleridir. Birbirinden şık saat modelleri için Ferro Time sitemizi inceleyebilirsiniz.

Erkek Saat Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Erkek kol saati şekerken dikkat etmeniz gereken birçok undur vardır. Bu unsurlardan biriside kasa çapıdır. Erkek saat modellerinde kasa çapı 22 mm’den başlar fakat daha gösterişli bir saat takmak istiyorsanız 22 mm’den yüksek çapındaki saat modellerini incelemeniz gerekir. Bunun yanında saatin üretildiği materyal de oldukça önemlidir çelik, metal, alüminyum, plastik, polikarbon, titanyum ve silikon gibi birçok üretildiği malzeme vardır. Uzun ömürlü ve kullanışlı bir saat kullanımı için çelik üretimli modeller oldukça kullanışlıdır. Bunların yanı sıra üretildiği cama da dikkat edilmelidir. Kristal, mineral, organik, mika, safir, plastik camlar da saatin kalitesini belirler ve bu üretildiği malzeme ve cama göre fiyatlandırma yapılır.
Kol saati tutkunlarının sahip olması gereken çelik kordon saat modelleri her kombine, her tarza ve her kişiye uygundur. Oldukça gösterişli ve klas duran bu modeller en çok klasik kombinler ile yakıştırılır fakat spor şıklığında oldukça hoş durur ve bileğinizde güzel görünür. Çelik kordon erkek saat modelleri erkeklerin her yaştan istisnasız en çok tercih ettiği modellerden biridir. Bununun yanı sıra son zamanların en çok tercih edilen bir diğer modeli de hasır kordon erkek saatleridir. Bileğinizde oldukça şık duran ve spor giyimin vazgeçilmez tamamlayıcı parçası olan bu saat modeli spor takım elbise modelleri ile de oldukça yakışır. Takım elbise modeliniz klasik bir model ise çelik kordon ve deri kordon saatler klasik kombininize oldukça yakışır. Spor bir takım elbise tercihinde ise hasır kordon veya silikon kordon saat modellerini tercih edebilirsiniz. Her kombinde ve günlük yaşamınızda zamanı yakalayacağınız birbirinde şık tasarımları ile erkek saat seçenekleri Ferro Time da!

Kol Saati Hangi Kola Takılır?

 En çok sorulardan biri olan bu sorunun cevabı oldukça basittir. Saati ayarladığımız düğmesine ‘Tepe’ adı verilir. Tepe ile saat içerisindeki akrep ve yelkovanı istediğimiz gibi hareket ettirebilir ve saati ayarlayabilirsiniz. Tepe tüm saatlerde sağ tarafta bulunur ve bunun için kol saatleri sol kola takılır. Sol kola takılan saat sağ elle oldukça kolay bir şekilde ayarlanır ve rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz. Farklı renk çeşitleri ile her kombine uyan bu aksesuarlar her yaşa her tarza ve her cebe uygunluğu ile Ferro Time da!

Kol Saatini Bileğime Göre Nasıl Ayarlayabilirim?

Saatler her bilek birbiri ile aynı olmadığı için oldukça geniş kordonlara sahip olarak üretilir. Bunun nedeni ince veya kalın bir bileğe sahip olan erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan saatlerinin rahat bir şekilde bileklerine göre ayarlanmasıdır. Çelik kordonlu saatlerde birbiri içine geçen küçük parçalar kuyumcular veya saat satış bayileri tarafından istediğiniz kadar çıkartılabilir. Hasır kordonlu saatlerde ise hareket edebilen kelepçe sistemi ile bileğinizin ölçüsüne göre ayarlayabilirsiniz. Bu işlem oldukça basittir fakat saatinize herhangi bir hasar oluşturulmaması için bir yetkiliden yardım alabilirsiniz. Bunun için kuyumcu veya saat satış bayileri saatinizin ayarlanmasına yardımcı olacaktır.
Yükleniyor...