Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş

FERRO

Ferro, sevilen ve herkes tarafından tercih edilen aksesuarlardan biri olan kol saatlerinde her tarza uygun bir çok model ve çeşit barındırıyor. Ferro, hem tasarım hem de donanım ve sağlamlık olarak dünyanın her yerinde kullanıcılarını tatmin ediyor. Yenilikçi ve modern saat modelleri sayesinde sıradan saat modellerinin dışına çıkmayı başarıyor. Spor tarza sahip bireyler için en spor ve şık saat modellerini, klasik bir tarza sahip olanlar için en klasik ve görkemli modelleri sunuyor. Ferro, hem kadın hem erkek saat modellerinde oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Erkekler için en iyi aksesuar seçeneği olan kol saatleri, kadınlar için de zarif ve dikkat çekici bir aksesuar oluyor. Şık saat modellerine düşkün herkesin severek tercih edebileceği modeller bulunmaktadır. Ferro, yalnızca tasarım olarak değil saatlerin sağlamlığı ve kalitesi açısından da saat severleri mutlu ediyor. Her renkten ve farklı model seçeneklerinde olan Ferro saatlerde; gümüş, rose, gold, siyah, hasır, çelik, silikon modeller en çok tercih edilen kol saati modellerindendir.

Tümünü Gör
Yükleniyor...
Markalar
Nitelikler
Listeleme

Ferro Saat

Ferro Saat

Daha şık bir görünüm elde etmenin aksesuarlarla doğru orantılı olduğunu anlayanlar Ferro saat modelleriyle bunu mümkün hale getirebiliyor. Yalnızca ülkemizde değil dünyanın pek çok noktasında da kol saati modelleri denildiğinde inanılmaz bir sükse yapmayı başaran Ferro yeni modelleri ile de bunu sürdürülebilir kılıyor.
Ferro saat modelleri özellikle tasarımsal açıdan incelendiğinde herkesi memnun edecek çizgileri bir araya getiriyor. Daha klasik bir tarza sahip olanlar için klasikleşmiş saat modellerinin güncel varyasyonlarını sunuyor. Modern tasarımlarla tarzını bir üst noktaya taşımak isteyenlere ise daha fazlasını vadeden bir ürün yelpazesi hazırlıyor.

Ferro erkek kol saati için geniş bir ürün yelpazesine sahipken aynı zamanda kadın kol saati modelleriyle de kaliteyi en uygun fiyatlara satın almayı kolaylaştırıyor. Tasarıma verdiği özeni uzun yıllardır sağlamlığıyla da birleştirerek herkesin memnun olabileceği bir saat seçimine dönüştürüyor.

Ferro Saat Fiyatları

Ferro saat fiyatları her yıl olduğu gibi farklı bütçelere hitap etmeyi günümüzde de başarıyor. Erkeklerin aksesuar olarak kol saati kullanırken genellikle daha geniş çapa sahip saat kasalarını tercih ediyor olması bir rastlantı değil. Bu hem şık bir görünüm hem de pek çok karakteristik detayı bir araya getiren oldukça yerinde bir seçim olarak yorumlanıyor. Ferro ise bu bağlamda her erkeğin dikkatini çekebilecek kasa tiplerini bir arada sunuyor.
Ferro erkek saatleri arasında 38 mm ile başlayan ve 47 mm seviyesine kadar çıkan kasalar arasından seçim yapabiliyorsunuz. Farklı kadran yapıları, kordon ve kasa rengi seçimleri ile bunu biraz daha üst seviyelere çıkarmayı başarıyor. Seçeceğiniz modellerde cam tipi olarak mineralin kullanılması özellikle uzun süreli kullanımları mümkün hale getirebiliyor.
Dünyaca ünlü saat devleriyle yarışabilecek bir tasarım çizgisine sahip olması da Ferro akıllı saat modellerini daha popüler hale getiriyor. Üstelik son derece uygun fiyatlarla bunu sağladığı için genel olarak her kesimin ilk tercihi olmayı sürdürüyor. Dilerseniz gümüş yani gri, altın yani sarı renklerle saat denilince klasik olarak görülen modellere göz atabiliyorsunuz. Bunu lacivert kadran, Rose ya da siyah kordon ile bir araya getirerek inanılmaz bir farklılığa imza atabiliyorsunuz.

Ferro Bayan Saat Modelleri

Ferro bayan saat modelleri içinse çok iddialı konseptlere imza atıyor. Kadınlar tüm zarafetini ve ihtişamını aksesuarlarla bir araya getirerek görsel anlamda estetik bir bütünlük sağlayabiliyorlar. Aksesuarlar arasında fark yaratanların başında da kol saatleri geliyor. Elbette ki bu zarifliği sembolize eden kol saatlerinin çap olarak erkeklere nazaran daha küçük olduğu aşikâr. İşte bu noktada kasa çaplarında 26 mm ile başlayan bir seçenek yelpazesi görüyoruz.
Ancak daha büyük kadrana sahip saatlerden hoşlanan kadınların da Ferro kadın saat modelleriarasından seçim yapması mümkün. Zira ürün yelpazesinde 42 mm kasa çapına kadar yükselen saat modelleri görmek mümkün. Kadınlar için daha da geniş bir renk skalasının var olduğunu görmek katalogu incelediğinizde mutlaka dikkatinizi çekecek bir faktör.
Üstelik Rose, gümüş, altın, siyah, sarı ve gümüş, altın ve gümüş ve lacivert renk seçenekleriyle birbirinden renkli modeller arasından seçim yapabiliyorsunuz. Kadran rengi için çok daha geniş bir seçenek hacmi varken aynı zenginliği kordon renk seçiminde de sürdürebiliyorsunuz. Ferro saat fiyatları son derece uygun seviyede olduğu için su geçirmez, alarm, kronometre ya da takvim gibi ekstra özellikleri kadranında barındıran, kaliteli bir kasa yapısı ve cama sahip saatlere herkes kolayca ulaşabiliyor. Kaliteyi en uygun fiyata yılların güvencesi ile temin etmek bu açıdan oldukça değerli.
Yükleniyor...