Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş

TOMS

Kol saatini önemli bir aksesuar olarak görenler Toms kol saatlerinin birbirinden farklı modellerini tercih ediyor. Aksesusar kullanımı hem erkekler hem de kadınlar için oldukça yaygın bir hale gelmiştir. En çok tercih edilen ve popüler olan aksesuarlardan, kol saatleri çok fazla talep görmektedir. Toms yıllardır kaliteli ve özel tasarımlara sahip saat modellerini sevenlerine ulaştırıyor. Kol saati sektöründe kalitesi ve çok beğenilen tasarımlarıyla şık kombinlerin bir parçası oluyor. Toms kadın ve erkek kol saatleri her yaştan ve kitleden insanların beğenebileceği modeller üretiyor. Spor ve klasik tarzlara uyum sağlayan farklı kordon yapılarıyla gün içinde hem çok konforlu hem de çok şık bir görüntüye sahip olmak mümkün. Yalnızca kordonlar değil saat kadranlarında da bir çok modele rastlanır. Özel günler için ise gösterişli, abartılı veya zarif modellere göz atabilirsiniz. Sıradan modellerin dışında farklı stili ve özgün duruşları ile Toms kol saatleri farklılığı sevenlerin ilk tercihlerinden biri oluyor. Her tarza ve geniş renk seçeneklerine sahip modellere Ferro güvencesi ile ulaşabilirsiniz.

Tümünü Gör
Yükleniyor...
Markalar
Nitelikler
Listeleme

Toms Saat

Toms Saat

Kol saati seçimi yapmak için modeller arasında gezinirken zorlananlara Toms saat çok daha geniş bir yelpaze sunarak yardımcı oluyor. Özellikle uzun yıllardan beri sektörün içerisinde varlığını sürdüren marka herkesin estetik algısına uygun, her kombin ile uyumlu olabilecek ve uzun yıllar kullanılabilecek saat modelleriyle karşımıza çıkıyor.

Günümüzde aksesuar kullanımı en uç noktalara ulaşmış durumda. En popüler ve estetik aksesuarlar arasında yer alan kol saati içinse halen daha ciddi bir arz talep dengesi var. Bunu biraz daha üst kademede değerlendirmek için Ferro Saat ve Toms kol saati modelleri incelenebilir. Hem kadın hem de erkek kol saatleri için tasarımsal açıdan üst düzey bir standart yaratılmış durumda.

Global çapta değerlendirilebilecek olan bu estetik tasarım çizgisinin en uygun fiyatlarla bir araya getirilerek bizlere sunulması ise büyüleyici bir an yaratıyor. Klasik saat modellerinin yanı sıra günümüz modern kol saati tasarımlarının esintilerini de gördüğümüz yeni ürünlerin tamamı farklı opsiyonlar ile sunuluyor. Toms saat modelleri her yaştan ve her kesimden insana hitap edebilecek kaliteyi ilk görüşte hissettiriyor.

Toms Erkek Saat

Toms erkek saat modelleri içerisinde alışılmışın dışına çıkmayan klasik modeller görebileceğiniz gibi tamamıyla modern bir tasarım çizgisine sahip modellere de rastlayabilirsiniz. Örneğin erkek saatlerinde hasır, çelik, deri ve metal olmak üzere farklı opsiyonların değerlendirilebileceği kordon seçimleri var. Bu gerek saatinizi kullanacağınız kombininiz için gerekse saatinizi kullanacağınız alanlar için güncel bir seçim olarak görülebilir.
Diğer taraftan bir erkeğin saat seçiminde en kararsız kaldığı noktanın saatin kasa çapı olduğu aşikâr. Toms erkek saat modellerinde kasa çapları 38 mm ile 48 mm arasında değişkenlik gösteriyor. Böylesine geniş bir yelpaze sunulması ise herkesin hoşuna gidebilecek, her kesime hitap edebilecek saatlere erişimi kolaylaştırıyor. Artık kadranı daha renkli olan saat modellerinin revaçta olduğunu hepimiz biliyoruz.
İşte bu bağlamda onlarca farklı kasa renginin yanı sıra pek çok kadran rengiyle saatimizi tamamıyla kendimize özel şekilde seçebiliyoruz. Analog saatlerle harika bir ihtişam yaratmasının yanı sıra Toms erkek kol saati modelleri su geçirmez özelliğe sahip, farklı makine seçenekleriyle sunulan çok zengin bir katalog yapısıyla incelenebiliyor.

Toms Bayan Saat

Aksesuarlar arasında seçim yapmayı daha da kolaylaştıran bir diğer ürün grubu ise Toms kadın saat modelleri oluyor. Kadınların renk konusunda özellikle aksesuar söz konusu ise çok daha cesur olduklarını söylemeye gerek yok. Son katalog incelendiğinde görülüyor ki oldukça iddialı renk seçenekleri bir araya getirilmiş. Bunlar çelik ve hasır kordonlar ile bir başka boyuta taşınırken kordon renkleri için de farklı alternatifler sunulmuş.

Bir kol saatinin ne kadar estetik durduğunun kasa çapıyla doğru orantılı olduğu konusunda herkes hemfikirdir. Kadınların zarif bir model tercih etmek istemesi durumunda 30 mm ile başlayan bir model seçeneğiyle karşılaşacaklarını görebiliyoruz. Aynı zamanda Toms bayan saat modelleri 44 mm kasa çapına kadar çıktığı için estetik algınız daha büyük kadranlardan yana ise bunu da seçebiliyorsunuz. Özellikle su geçirmez özelliğe sahip ve kadranında farklı özellikler barındıran modeller ile kadın kol saati açısından devrim yaratabilecek modeller mevcut.

Toms kol saati fiyatları hem ülkemizde oldukça uygun seviyelerde seyrediyor hem de yurtdışından ciddi bir talep görüyor. Global tasarım çizgilerini başarılı bir biçimde yansıtarak bizlerle buluşturan Toms saat aynı zamanda bayan kol saati seçiminde tercih edilebilecek her niteliği bir opsiyon olarak sunmaya özen gösteriyor. Farklı modeller arasında her kombininiz için uyumlu bir saat bulabileceğinizden emin olabilirsiniz.
Yükleniyor...