Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş

Kadın Kol Saatleri

Date: 25.07.2022 09:10
Kadın Kol Saatleri
Kol saatleri geçmişten günümüze en çok tercih edilen aksesuarlar arasındadır. Kadınların en sevdiği aksesuarlar arasında bulunan kadın saat seçenekleri birçok farklı modele sahiptir. Şık, sade ve özel tasarımları ile Ferro Time kadın kol saati modelleri ile oldukça göz kamaştırıyor. Günlük hayatın ve şık kombinlerin en çok aranan aksesuarlarından birisi olan kol saati kolye, küpe, bileklik ve yüzük gibi en çok tercih edilen aksesuar türlerinden biridir. Kadın kol saat modelleri bileğinizde oldukça şık bir görünüme sahip olur. Dijital saat, analog saat ve akıllı saat modelleri ile en çok kullanılan aksesuar çeşitlerinden olan kol saatleri her tarza her yaşa ve her kişiye hitap eder. 
Kol saatleri günlük hayatımızın en çok kullanılan ve birçok kişinin severek kullandığı çeşit çeşit sahip olduğu ve her kombine özel parçalar ile kombininin tamamlayıcı aksesuarlardır. Geçmişten günümüze saati öğrenmek için birçok yol denenmiş o döneme uygun icatlar ile saatin kaç olduğu hakkında bir fikirle sahip olmuşlardır. Güneş saatleri, duvar saatleri, çalar saatler ve birçok saat modelleri hayatımıza girdi ve her yaşta bulunana kişilere saati öğrenmek için hitap eder. Bu seçenekler arasında en çok sevilen saat modellerinden biride guguk kuşlu duvar saatlerdir. Duvar saatleri ile birlikte kol saatleri de hızla gelişen ve birçok modele sahip olmaya başlayan ürünlerden biridir. Çeşitliliğin artması ve kalitenin değişmesi ile kol saati markaları arasında en çok sevilen markalardan birisi de Ferro Time’dır.

Bayan Kol Saati Çeşitleri

arasında kadınların bileklerini daha zarif gösterecek bayan saat modelleri çelik kordon, silikon, deri ve hasır kordon seçenekleri ile her yaşa her tarza ve her zevke hitap eder. Kolye, küpe, bileklik ve yüzük gibi aksesuarlardan sonra en çok kullanılan ve kullanımı en çok sevilen aksesuarlardan biride kol saatleridir. Her kişinin en az bir tane sahip olduğu bu ürün günlük hayatımızı planlamayı ve zamanı takip etmemiz için birebiridir. Kadınlar için üretilen kol saat modelleri içerisinde birçok farklı özelliği ile kadınların gülük hayatta kullandığı ve kullanışını rahat bulduğu ürün modelleri tercih edilebilir.
Kadınlar gibi erkekler de aksesuar olarak en çok erkek saat kullanmayı tercih eder her kombine ve tarza uygun olan kol saatleri kadınların bileklerini oldukça şık ve zarif gösterirken erkeklerde de gösterişli ve asil dururlar. Erkek saatlerinde saat modellerinin çapı 22 mm'den başlarken kadın saatlerinde bu sayı 20’dir. Kendileri için şık ve zarif bir saate sahip olurken aynı şekilde sevdikleri içinde uygun ürünler bulabilirler.
Farklı kordon tipleri, kadran şekilleri ve renk seçenekleri ile kendiler ve sevdikleri için kolay kullanımlı ve şık tasarımlı kadın kol saati seçenekleri ile bileklerinizi süsleyin. Kendi tarzınıza uygun saat modelleri bayan ve erkek saat seçenekleri ile Ferro Time da!

Şık Tasarımlı Kadın Saat Modelleri

Kadın kol saatleri her tarzı ve kombini tamamlayacak olan aksesuarlardan biridir. Klasik bir kombin için en çok tercih edilen modellerden birisi çelik kordon kadın saat modelidir. Spor şıklığının ise en çok tercih edilen modellerinden biride hasır kordon seçeneğidir. Hasır kordon son zamanların en çok tercih edilen saat modellerinden birisidir. Spor tarz bir giyimde ister hasır kordon ister silikon kordon modelleri tercih edebilirsiniz. Deri kordonlu bayan saati modelleri ise vintage bir hava oluşturur. Özellikle kahverengi deri kordonlu saat modelleri vintage görünümü en çok destekleyen modellerdir. Klasik bir model olan deri kordonlu saatler çelik kordon saat modelleri gibi klasik ve günlük hayatın en çok tercih edilen saat modellerindedir. Birbirinden şık tasarımları ile kadın ve erkek kol saati modelleri Ferro Time da!

Bayan Saat Fiyatları

Bayan saat modelleri ve fiyatları üretildiği malzemeye, cam kalitesine ve özelliklerine göre değişim gösterir. Farklı özelliklere sahip olan saat modellerinde su geçirmezlik, takvim, kronometre, alarm gibi özellikleri varsa fiyat skalası değişir. Su geçirmezlik seviyesi yükseldikçe fiyat oranı da yükselir. Üretildiği cam ve malzemede fiyatı etkileyen faktörlerden biridir. Üretildiği malzeme titanyum veya çelik ise fiyatları yükselir. Camlar da ise safir cam dayanıklı bir cam olduğu için darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Safir bir cama sahip olan saatler diğer camlardan üretilen kadın kol saati modellerine göre oldukça pahalıdır. Birçok saat severin en çok merak ettiği saat fiyatları güncel olarak değişim gösterebilir. Her tarza, her yaşa ve her cebe uygunluğuyla birbirinden şık tasarımlara sahip olan saat modelleri ile Ferro Time yanınızda!

Kadın Saat Hediye Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kendiniz, kadın bir arkadaşınız, kardeşiniz, anneniz, eşiniz veya sevgiliniz için saat seçerken neler dikkat etmeniz gerektiğini veya nasıl seçeceğinizi merak ediyor karar veremiyorsunuz. Birçoğumuz hediye alırken oldukça kararsız kalır ve onca seçenek arasında kayboluruz. Kol saat oldukça güzel ve etkileyici bir hediye türüdür. Kadın saat seçerken en çok dikkat edilmesi gereken madde ürünün hangi materyal ile üretildiğidir. Çelik, metal, alüminyum, plastik, polikarbon, titanyum ve silikon gibi materyallerden üretilen birçok farklı ürün modeli vardır. Uzun ömürlü ve hasarlara karşı dayanıklı ürünler seçmek ürünün fiyatını arttır. Bunun yanında üretildiği camda oldukça önemlidir. Kristal, mineral, organik, mika, safir, plastik camlar da saatin kalitesini belirler ve bu üretildiği malzeme ve cama göre fiyatlandırma yapılır.  Seçeceğiniz ürünü kişinin tarzına ve günlük hayatında kullandığı kombinlerine göre de seçebilirsiniz. Günlük kombinler ve özel günlerinizde kombinlerinizi tamamlayacak aksesuarlar Ferro Time da!

Kadın Kol Saatleri Hangi Kola Takılır?

En çok sorulardan biri olan bu sorunun cevabı oldukça basittir. Saat ayarı yaptığımız düğmeye ‘Tepe’ adı verilir. Tepe ile saat içerisindeki akrep ve yelkovanı istediğimiz gibi hareket ettirilebilir ve saati ayarlaması yapılır. Tepe tüm saatlerde sağ tarafta bulunur ve bunun için kol saatleri sol kola takılır. Sol kola takılan saat sağ elle oldukça kolay bir şekilde ayarlanır ve rahatlıkla kullanmaya devam edilebilir. Farklı renk çeşitleri ile her kombine uyan bu aksesuarlar her yaşa her tarza ve her cebe uygunluğu ile Ferro Time da!

Kadın Kol Saati Bileğe Göre Nasıl Ayarlanır?

Ferro kadın saat her bilek için özel olarak tasarlanmaz. Uzun kordonlar ile kullanıcının bileğine uygun olabilecek ürünler üretilir ve satın alındıktan sonra kişi kendi bileğine uygun bir şekilde ayarlamalıdır. Çelik kordonlu saatler birbiri içerisine geçmiş olan küçük parçalar kuyumcu veya saat bayileri tarafından oldukça rahat bir şekilde çıkarttırılabilir. Hasır kordon kadın kol saati modelleri için de ayarlanması aynı şekilde kuyumcular veya saat satış bayileri tarafından kolayca ayarlanabilir. Ürününüzün hasar almaması için kendinizin ayarlaması önerilmez yetkili birisi veya bahsettiğimiz gibi kuyumcu veya saat satış bayilerinden yardım isteyebilirsiniz. Deri kordon ve silikon kordonda saatinizi bileğinize göre ayarlamak için herhangi bir yardım almanıza gerek yoktur. Saat kordonu üzerinde bulunan deliklere göre bileğinize göre ayarlayabilirsiniz.
Related Products
Loading...