Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş

Silicone cord woman watches

Silicone cord watches, which are very preferred due to comfortable use, are among the most popular pieces of daily combinations. There are many types of wristwatches, which are an indispensable accessory for women. Silicone cord women's watches are a model preferred by gentlemen who want to look both comfortable and stylish. Silicone cord watches are not only round dial but also square dial options. There are also many types of color. There are many different colors for colored lovers. In this way, very easily combined can be made. Silicone cord watches are very functional models especially for sports and active employees during the day. Silicone cord watches with the most suitable for your style are at Ferro!

Tümünü Gör
Loading...
Brands
Attributes
List
Silikon Kordonlu Bayan Saat Çeşitleri

Silikon Kordonlu Bayan Saat Çeşitleri

Silikon kordon kadın saat modelleri kadınların en çok tercih edilen aksesuarlarından biri olan kol saati modellerinden birisidir. Kadınlar için birçok özel tasarımlı modellere sahip olan ve bileklerinde oldukça şık duran bir zarifliğe sahiptir. Farklı kordon tipleri ile kadın kol saati modelleri Ferro da! Çelik, deri, silikon ve hasır kordon kadın saat günlük ve özel gün kombinlerinin tamamlayıcı aksesuarları arasındadır. Kadınların kullandığı kolye, küpe, yüzük ve bileklik gibi aksesuarların arasında kol saatleri de en çok kullanılan kombinlerin tamamlayıcı parçalarındandır.

Silikon Kordon Kadın Saat Modelleri

Silikon kordon birçok farklı model seçenekleri ve özellikleri ile en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Çelik kordonlu kol saati, hasır kordon, deri ve silikon kordon ürünleri birbirinden şık ve özel tasarımları ile Ferro Time da! Renkleri Silikon kordon kadın saat renkleri oldukça fazladır. Birbirinden şık tasarımları ile kol saatleri farklı kordon tipleri ve farklı kordon renkleri ile çoğu kişinin severek kullandığı ürünlerdir. En çok tercih edilen turuncu kordonlu saat modelleri çoğunlukla seçilen silikon kordon saat modellerindedir. Kırımızı, turuncu, mavi, sarı ve yeşil gibi birçok canlı rengin bulunduğu bu ürünler genç yaşlı fark etmeksizin çoğu kişin göz hapsindedir. Kırmızı silikon kordon saat birçok silikon kordon saati sevenin en çok tercih etmektedir. Beyaz silikon kordon bayan saat ise her kombin ile mükemmel uyumu sağlayacak saat renklerindendir. Teknolojinin gelişmesi ve dönemin değişmesi ile gelişen akıllı saat modelleri de bu renk seçeneklerine sahiptir. Silikon kordon saat kadın ve erkek seçenekleri ile erkeklerde geniş çaplı kadınlarda ise küçük ve bileklerinde oldukça şık duracak zarifliğe sahiptir. Her Kullanıcının tarzına, zevkine ve cebine uygun modelleri ile birbirinden şık kadın kol saatleri Ferro da!

Silikon Kordon Kadın Saat Fiyatları

Bayan saat silikon kordon fiyatları üretildiği materyale, cama ve birçok özelliğine göre fiyatlandırılır. Farklı özelliklere sahip olan saat modellerinde su geçirmezlik, takvim, kronometre, alarm gibi özellikleri varsa fiyat skalası değişir. Üretildiği cam ve malzemede fiyatı etkileyen faktörlerden biridir. Üretildiği malzeme titanyum veya çelik ise fiyatları yükselir. Camlar da ise safir cam dayanıklı bir cam olduğu için darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. Safir bir cama sahip olan saatler diğer camlardan üretilen silikon kordon kadın kol saati modellerine göre oldukça pahalıdır. Birçok saat severin en çok merak ettiği saat fiyatları güncel olarak değişim gösterebilir. Her tarza, her yaşa ve her cebe uygunluğuyla birbirinden şık tasarımlara sahip olan saat modelleri ile Ferro Time yanınızda!

Silikon Kordon Kadın Kol Saatleri Bileğinize Göre Nasıl Ayarlanır?

Silikon kordonlu saatler her bilek birbiri ile aynı olmadığı için oldukça geniş kordonlara sahip olarak üretilir. Bunun nedeni ince veya kalın bir bileğe sahip olan Kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan saatlerinin rahat bir şekilde bileklerine göre ayarlanmasıdır. Uzun kordonlar ile herhangi bir kullanıcının bileğine uygun olabilecek ürünler üretilir ve satın alındıktan sonra kişi kendi bileğine uygun bir şekilde ayarlamalıdır. Çelik kordonlu saatlerde birbiri içine geçen küçük parçalar şeklinde olduğu için kuyumcular veya saat satış bayileri tarafından istediğiniz kadar çıkartılabilir. Hasır kordonlu saatlerde ise hareket edebilen kelepçe sistemi ile bileğinizin ölçüsüne göre ayarlayabilirsiniz. Ürününüzün hasar almaması için kendinizin ayarlaması önerilmez yetkili birisi veya bahsettiğimiz gibi kuyumcu veya saat satış bayilerinden yardım isteyebilirsiniz. Deri kordon ve silikon kordonda saatinizi bileğinize göre ayarlamak için herhangi bir yardım almanıza gerek yoktur. Saat kordonu üzerinde bulunan deliklerden bileğinize göre ayarlayabilirsiniz.
Birbirinden şık tasarımları ile silikon kordonlu kadın kol saati plastik kordon modelleri Ferro Time da!
Loading...