Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş

En Çok Satılan Saat Modelleri

Date: 25.12.2022 21:58
En Çok Satılan Saat Modelleri
En çok satılan saat modelleri farklı farklı markalara aittir. Genel olarak en çok satılan saatler kadın saatleridir. Bu durum kadınların daha çok kol saati kullandığını göstermektedir. En çok satılan saatler quartz saatler, akıllı saatler ve otomatik saatlerdir. Bu saatlerin birbirlerinden farklı özellikleri vardır. Kendi zevkinize uygun olan modeli, saat çeşitlerimiz arasında bulabilirsiniz. Ferro saatler en çok kadınların tercih ettiği saatlerdir. Fakat erkekler içinde harika saat modelleri vardır. Gümüş renkte dijital erkek saatleri en çok satan modellerdendir.

Ferro Sarı Hasır Kordon Kadın Kol Saati

Ferro sarı hasır kordon kol saati bir koleksiyon saatidir. Bu saatin kayış yapısı hasırdır. Su geçirmez bir yapıya sahip olan bu saatin kasa çapı 31-35 mm olarak belirlenmiştir.  Yuvarlak bir şekle sahip olan bu modelin en çok satan rengi sarıdır. Cam materyali mineral yapıdadır. Kasa kalınlığı olmayan bu saatte alarm özelliği bulunmamaktadır. Bu saatin ücreti 465 TL’dir. % 15 indirimle satılan bu saate bütün Ferro mağazalarından ve İnternet sitesinden ulaşabilirsiniz. Saatin ekranı analog yapıdadır. Kadran rengi kırmızı olacak şekilde belirlenmiştir. Saatin kasa rengi ise sarıdır.

Ferro Lacivert Silikon Kordon Kadın Kol Saati

Ferro tarafından üretilen bu saat modeli Ferro saatlerin bütün özelliklerini taşımaktadır.  Çalışma tipi pilli olan ve gücünü pilden alan bu saat, kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır. Saatin kadran şekli yuvarlaktır. Dijital saat kategorisinde satılmaktadır. Bu saatin kardan çapı 36 mm’dir. Saatin mekanizması pilli olacak şekilde ayarlanmıştır. Saatin en çok dikkat çeken özelliklerinden biri camının mineral yapıda olmasıdır. Alarm gibi pek çok özelliğe sahip olan bu saat su geçirmez özelliğe sahip değildir. Ferro lacivert silikon kordon kadın kol saati 2 yıl garantilidir. Saati, siteden aldığınız takdirde 3 taksit imkanını kullanabilirsiniz. Ayrıca internet alışverişlerinde kargo bedavadır. Saatin takvim gibi birçok ekstra özelliği vardır. Ayrıca kronometre özelliği saat bünyesindedir. Saat, distribütör güvencesiyle satılmaktadır. Ferro mağazalarındaki ve internetteki satış fiyatı %15 indirim ile 800 lira olarak belirlenmiştir. Akıllı saat kategorisinde olan bu saatin pek çok renk çeşidi vardır. Kayış rengi lacivert olarak belirlenmiştir. Ayrıca kordon materyalinde silikon kullanılmıştır.

Ferro Siyah Hasır Kordon Kadın Kol Saati

Siyah hasır kordon kadın kol saati, en çok tercih edilen Ferro saatlerdendir. Analog ekran tipi ve pilli mekanizmasıyla herkesin dikkatini çekmektedir. 2035 makine özelliğine sahip olan bu saatin, su dayanıklılığı 3 ATM’dir. Rose kasa rengine ve siyah kayış rengine sahiptir. Kadınlar için özel olarak tasarlanmış bu saatte alarm, takvim ve kronometre gibi özellikler yoktur. Kadın bileğine ve yapısına uygun olarak tasarlanmıştır. Saat size büyük ya da küçük gelirse kolayca ayarlaması yapılır. Mineral cam stiline sahip olan saatin renk çeşitliği vardır. Mağazada ve internette en az 2 yıl garantili olacak şekilde satılmaktadır. Ayrıca en az 3 taksit imkanı vardır. Farklı kartlarda taksit sayısı daha fazla da olabilir. Saat güncel olarak 800 liraya satılmaktadır. Bu fiyata böyle kaliteli bir saate sahip olmak için Ferro mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

Ferro Siyah Çelik Kordon Erkek Kol Saati

Siyah çelik kordon erkek kol saati, en çok satan ve tercih edilen Ferro saatler arasında yer almaktadır. Ferro’nun geliştirdiği en donanımlı erkek saatlerindendir. Ferro, erkekler ve kadınlar için pek çok farklı tarzda ve modelde saat üretmektedir. Siyah çelik kordon erkek saati, en çok çelik yapıda olmasıyla dikkat çekmektedir. Oldukça dayanıklı olan bu saat, gücünü pilden almaktadır. Çalışma tipi pilli olan saatin kadran şekli yuvarlaktır. Analog ekranı olan bu saat analog özelliklere sahip olduğu için dijital saatlerden biraz daha farklıdır. Yani saati okumak ilk bakışta zor gözükebilir. Ama bu özelliği saati daha farklı yapmaktadır. Mekanik bir yapıya sahip olan bu saat siyah renk ile daha karizmatik gözükmektedir. 44 mm kasa çapına sahip olan saat, erkek bileğine ve genişliğine uygun olarak tasarlanmıştır. Saatin şu anki satış fiyatı 950 TL’dir. Bu saat, takvim ve kronometre gibi pek çok ekstra özelliğe sahiptir. Saate, internet sitesinden ücretsiz kargo ile sahip olabilirsiniz.
Loading...