Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş

Silikon Kordon Erkek Saat Çeşitleri

Date: 25.07.2022 09:31
Silikon Kordon Erkek Saat Çeşitleri
Kol saatleri geçmişten günümüze oldukça çok kullanılan aksesuar parçalarından biridir. Erkek ve kadınların günlük ve klasik kombinlerinin tamamlayıcı parçasından birisi olan kol saatleri birçok farklı özelliğe, renk seçeneğine, kordon ve kadran modeline sahiptir. Birbirinden şık ve göz alıcı tasarımları ile kadın ve erkek kol saati modelleri Ferro Time da!
Farklı kordon seçenekleri ile kol saatleri her kombin için uyumlu gözükmeli ve kombinin tamamlayıcı parçası olmalıdır. Spor giyimin vazgeçilmezi silikon kordon kol saatleri farklı renk seçenekleri ile göz kamaştırıyor. Silikon kordonlu saatler kırılmaya, çizilmeye ve hasara karşı koruması ile en çok tercih edilen saat modelleri arasındadır.

Silikon Kordon Erkek Saat Modelleri

Saatler birçok farklı modele ve özelliğe sahip olan ürünlerdendir. Birbirinden şık ve özgün tasarımları ile Ferro kadın ve erkek kol saati modellerinde önde gelen markalardandır. Kadınlar için oldukça şık ve zarif görünen ürünler sunarken erkekler içinde oldukça gösterişli ve büyüleyici modeller sunar. Her kombinin olmazsa olmaz parçaları arasında yer alan kol saatleri çelik kordon, hasır kordon, deri ve silikon kordun seçenekleri ile binlerce modele sahiptir. Sizlerde kendiniz ve sevdikleriniz için binlerce ürün arasından beğendiğiniz modellere sahip olabilirsiniz.

Silikon Kordon Erkek Saat Fiyatları

Erkek kol saati silikon kordon, çelik hasır ve deri kordon tipleri ile erkekler tarafından en çok kullanılan aksesuar arasındadır. Üretildiği malzeme, cam ve özelliklerine göre fiyatlandırılan bu ürünlerde marka ve modele göre oldukça fiyat farkı görülmektedir. Her tarza, her zevke ve her cebe uygun fiyatları ile ucuz erkek kol saati modelleri Ferro da!

Silikon Kordonlu Erkek Saat Renkleri

Silikon kordon erkek saat renkleri oldukça fazladır. Birbirinden şık tasarımları ile kol saatleri farklı kordon tipleri ve farklı kordon renkleri ile çoğu kişinin severek kullandığı ürünlerdir. En çok tercih edilen turuncu kordonlu saat modelleri çoğunlukla seçilen silikon kordon saat modellerindedir. Kırımızı, turuncu, mavi, sarı ve yeşil gibi birçok canlı rengin bulunduğu bu ürünler genç yaşlı fark etmeksizin çoğu kişin göz hapsindedir. Kırmızı silikon kordon erkek saat birçok silikon kordon saati sevenin en çok tercih etmektedir. Siyah silikon kordon ise her kombin ile mükemmel uyumu sağlayacak saat renklerindendir. Teknolojinin gelişmesi ve dönemin değişmesi ile gelişen akıllı saat modelleri de bu renk seçeneklerine sahiptir.  Silikon kordon saat erkek ve kadın seçenekleri ile erkeklerde geniş çaplı kadınlarda ise küçük ve bileklerinde oldukça şık duracak zarifliğe sahiptir. Her Kullanıcının tarzına, zevkine ve cebine uygun modelleri ile birbirinden şık kol saatleri Ferro da!

Silikon Kordon Kol Saatleri Bileğinize Göre Nasıl Ayarlanır?

Silikon kordonlu saatler her bilek birbiri ile aynı olmadığı için oldukça geniş kordonlara sahip olarak üretilir. Bunun nedeni ince veya kalın bir bileğe sahip olan erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan saatlerinin rahat bir şekilde bileklerine göre ayarlanmasıdır. Uzun kordonlar ile herhangi bir kullanıcının bileğine uygun olabilecek ürünler üretilir ve satın alındıktan sonra kişi kendi bileğine uygun bir şekilde ayarlamalıdır. Çelik kordonlu saatlerde birbiri içine geçen küçük parçalar şeklinde olduğu için kuyumcular veya saat satış bayileri tarafından istediğiniz kadar çıkartılabilir. Hasır kordonlu saatlerde ise hareket edebilen kelepçe sistemi ile bileğinizin ölçüsüne göre ayarlayabilirsiniz. Ürününüzün hasar almaması için kendinizin ayarlaması önerilmez yetkili birisi veya bahsettiğimiz gibi kuyumcu veya saat satış bayilerinden yardım isteyebilirsiniz. Deri kordon ve silikon kordonda saatinizi bileğinize göre ayarlamak için herhangi bir yardım almanıza gerek yoktur. Saat kordonu üzerinde bulunan deliklerden bileğinize göre ayarlayabilirsiniz.
Birbirinden şık tasarımları ile silikon kordonlu erkek kol saati plastik kordon modelleri Ferro Time da!
Related Products
Loading...