Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş
%15indirim
KARGO BEDAVA

Ferro Rose ve Gümüş Çelik Kordon Erkek Kol Saati FM31921A-E2

FERRO

ORDER WITH WHATSAPP
Distribütör Güvencesi
Ücretsiz Kargo
Vade Farksız 3 Taksit
Güvenli Alışveriş

Ferro FM31921A-E2 Rose ve Gümüş Çelik Kordon Erkek Kol Saati Ferro Time'da

Erkek saatler erkeklerin aksesuar tercihlerinde en ön sırada yer alır. Modeller ve kullanılan materyaller açısından her tarza uyum sağlayan erkek kol saatleri için geniş seçenekler mevcuttur. Spor modellerden özel günler için tercih edilen klasik saatlere kadar kullanıcılara farklı modeller sunulur. Birbirinden farklı modelde ve renkte erkek kol saatleri görünüşüne önem veren stil sahibi erkeklerin vazgeçilmez aksesuar çeşididir. Erkek kol saatleri genel olarak spor ve klasik modeller olarak ayrılır. Fakat hem özel günlerde hem de günlük hayatta kullanılabilecek çok yönlü erkek saat modelleri de bulunmaktadır. Günlük kullanılan saat modellerinde saatin konforu ve kombinlere uyum sağlaması önemlidir. Kimi zaman renk katmak için kimi zaman saatin fonksiyonel özelliklerinden yararlanmak için takılır. Spor erkek kol saati modellerinde çoğunlukla silikon, kauçuk bazen çelik kordon tercih edilmektedir. Özel günlerde ise şık ve ağır bir görünüm elde etmek için kombinlerin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Özel günler için tercih edilen klasik saatlerde çoğunlukla çelik, hasır, deri gibi kordonlar bulunur. Erkek kol saatlerinde teknolojik özelliklerden yararlanmak isteyenler için dijital seçenekler de mevcuttur. Dijital kol saatleri çalışanlar, spor yapanlar ve farklı ihtiyaçları olanlar için çok kullanışlı bir modeldir. Erkek kol saatleri için bir diğer önemli etken dayanıklı malzemeden yapılmış olması ve konforlu kullanım sağlamasıdır. Saat ne kadar kaliteli olursa olsun bakımı model ve materyale uygun şekilde yapılmalıdır böylece saati uzun yıllar kullanmak mümkündür. Ferro erkek saatler birbirinden farklı model ve renk seçeneği ile Ferro online mağaza üzerinden güvenle satın alabilir ve kombinlerinizde tarzınızı yansıtabilirsiniz!
Alarmno
Working typeBattery
PineMineral
GenderMr
Screen typeAnalogue
DialBlack
Dial shapeRound
Chassis diameter45 mm
ChassisBlack and silver
Strap colorRose and silver
Cord materialSteel
StopwatchThere is
MechanismBattery
Water resistance3 ATMs
CalendarThere is
If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.
If you have given the cargo after 18:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.
Loading...