DÜNYANIN HER YERİNDE UZUN VADELİ İŞ ORTAKLARI ARIYORUZ

Ferro Grubu; Ferro Group, birçok uluslararası müşterinin Ferro & Toms saatlerine gösterdiği yoğun ilgi nedeniyle kuruldu. Bugün bildiğiniz gibi, moda süper metal saatler trendleri tüm dünyada artmaktadır. Ferro Group Watch Company, bu verimli platformda gelecekteki saat serilerimiz için benimseyeceğimiz birçok iyileştirme, fikir ve ilginç konsepti açıkladı. Malları doğrudan ülkenize aktarabileceğiniz için stoklarımız Hong Kong'da mevcuttur. Hazır stoklar ve ön sipariş yöntemleri ile çalışıyoruz.

Merkez ofisi Hong Kong'da saat endüstrisinin kalbinde yer almaktadır.

En büyük avantajımız, ürünleri üretirken ve tüm aşamaları kendimiz kontrol ederken tüm genel kontrolü korumamız gerektiğidir. Ferro & Toms, ürünlerin imalatından müşterilerimize ulaşmaya kadar her aşamada profesyonel bir hizmet sunmaktayız.

Hedefimiz, Ferro & Toms Markasına yüksek kaliteli ürünler sunarak saygın iş ortaklarımızı sağlamak, çalışanlarımızın desteğiyle saat endüstrisindeki en ünlü ve en tanınmış markalar arasında marka yapmak.

Makul fiyat politikası ve kaliteli moda ürünleri ile, dünyanın en yeni trendlerini takip ederek, dünya saat endüstrisine büyük değer katacağımıza inanıyoruz. Saatlerimizi tasarladığımızda; Farklı renk ve stil kombinasyonlarında mevcut, herhangi bir kıyafetle ve her fırsatta harika görünüyor. Tüm saatlerimiz su geçirmez ve japon hareketlerine sahiptir,

Ferro & Toms Saatler olarak dünya markalarıyla rekabet ederek saat endüstrisine farklı bir yön vermeyi hedefliyoruz. Her zaman olduğu gibi, personelimiz sizi yıllar boyunca sadakatle eşlik eden yenilikler ve klasik koleksiyonlar boyunca rehberiniz olmayı bekleyen Stand 1E-A24'e hoş geldiniz.