Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş Distribütör Güvencesi Ücretsiz Kargo Vade Farksız 3 Taksit Güvenli Alışveriş
%15indirim
KARGO BEDAVA

Ferro Gümüş Çelik Kordon Erkek Kol Saati FM31233A-A2

FERRO

The product is out of stock.
Distribütör Güvencesi
Ücretsiz Kargo
Vade Farksız 3 Taksit
Güvenli Alışveriş

Ferro FM31233A-A2 Gümüş Çelik Kordon Erkek Kol Saati Ferro Time'da

Metal kordonlu erkek saatler Metal kordonlu saatler her döneme uyum sağlayan ve her yaştan insanın tercih ettiği modası geçmeyen bir modeldir. Son dönemlerde daha da popüler hale gelmiş ve kombinlerin ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Metal kordonlu erkek saatlerin dikkat çekici şıklığı ve her kombinle uyum sağlaması herkes tarafından tercih edilme sebeplerinden biridir. Metal kordonlu erkek saatleri genellikle şık bir görüntü elde etmek istendiğinde ilk olarak akla gelen modellerden biridir. Yalnızca erkeklerin değil kadınların da en çok tercih ettiği modellerden biridir. Ferro erkek metal kordonlu saatler, erkeklerin daha kısıtlı olan aksesuar arayışlarında mükemmel bir tercih oluyor. Yalnızca görüntü olarak şık olmakla kalmayıp, erkek metal kordonlu saatler sağlam ve uzun ömürlü bir yapıya da sahiptir. Metal kordonlu saatleri temizlemesi ve bakımı oldukça kolaydır. Bilekte yer aldığı sürece daraltmaz ya da terletmez, böylece gün içinde rahatlıkla kullanılabilir. Resmi kombinlerin de ayrılmaz bir parçası olan Ferro metal kordonlu saatler iş yoğunluğunun olduğu günlerde ofiste veya evde konforu sayesinde rahat bir kullanım sağlar. Aynı zamanda su geçirmez özellikleri sayesinde metal kordonlu erkek saat modellerini kullanırken asla tereddüt etmezsiniz. Kordonların kalınlığı model ve çeşitlere göre değiştiği için bileğinize en uygun Ferro metal kordonlu erkek saatlerinden size uygun olanı seçebilir, her zaman konforu ile beraber şık bir görüntüye sahip olabilirsiniz!
Alarmno
Working typeBattery
PineMineral
GenderMr
Screen typeAnalogue
DialBlack
Dial shapeRound
Chassis diameter45 mm
ChassisSilver
Strap colorSilver
Cord materialSteel
StopwatchThere is
MechanismBattery
Water resistance3 ATMs
CalendarThere is
If the day you order the product is at or before 18:00, your order will be shipped on the same day. And it will be delivered the next day.
If you have given the cargo after 18:00, if your product is in stock, the next day shipping is made.
Loading...